- لطفاً در وارد کردن ایمیل و تاریخ تولد خود دقت فرمایید . در صورت فراموش کردن کلمه عبور خود به آن نیاز پیدا می کنید .
- در صورتی که قصد خرید از سایت را دارید اطلاعات اختیاری را کامل کنید .اطلاعات ضروری

* نوع ثبت نام :
* نام کاربری :
* کلمه عبور :
* تکرار کلمه عبور :
* ایمیل :
* تکرار ایمیل :
* تاریخ تولد : / / مثال : ۱۳۶۹/۰۲/۱۵

اطلاعات اختیاری

 
نام :
نام خانوادگی :
جنسیت : مرد / زن
شماره تلفن ثابت : مثال : 02166666666
شماره تلفن همراه : مثال : 09122222222
  
  
  

کد امنیتی روبرو را وارد کنید :


قوانین سایت را به طور کامل مطالعه کردم و قبول دارم

کاربر گرامي

قوانین ثبت نام در سایت و استفاده از مطالب و امکانات سایت

با تشکر از اينکه سايت ما را جهت مشاهده و فعالیت انتخاب کرده ايد. به لحاظ حفظ قانون سايت و همچنين راحتي کاربران اين قوانين وضع شده است ، که کاربران مي بايست طبق آن عمل نمایند . در غير اين صورت مسئولين سايت اين حق را دارند که موضوعات ، مقالات ، اخبار و تمامي توضيحات و در برخي مواقع اكانت آن کاربر را از سايت حذف نمايند.اين قوانين بلااستثناء مي باشند و در رابطه با تمامي كاربران از جمله تازه وارد ، فعال ، مدرسین ، نمایندگی های فروش و... اجرا خواهند شد.. پس از خواندن دقيق اين قوانين گزينه "ضمن مطالعه دقیق اساسنامه ، با همه موارد موافقم" را تيك بزنيد و سپس كليد "ثبت نام" را بفشاريد .

قانون 1)
کاربر حق درج اطلاعات شخص دیگری غیر از خود را جهت ثبت‌نام و رزرو نداشته و تعهد می‌نماید که اطلاعات خود را به صورت صحیح در وب‌سایت وارد نماید. در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، مسؤولیت عواقب بعدی این عمل به عهده‌ی کاربر می‌باشد.
قانون 2)
کاربر تعهد می‌نماید هرگونه تغییر در مشخصات فردی خود را در اسرع وقت در وبسایت اصلاح نماید. در غیر این‌صورت، این وب‌سایت هیچ‌گونه مسؤولیتی در قبال تبعات ناشی ازعدم صحت اطلاعات موجود نخواهد داشت.
قانون 3)وب‌ سایت  ممکن است جهت ارسال بسته‌های هدیه، تبلیغات، نامه‌های الکترونیکی و... از طرف خود و یا مجموعه‌های همکار، از اطلاعات کاربران استفاده نماید.
قانون 4)حقوق معنوی محتوایی که توسط کاربران وب‌ سایت تولید شده (بخش تفریحات، دوره ها و گالری عکس) و بر روی این وب‌سایت قرار می‌گیرد، متعلق به وب‌ سایت نصف جهان است و وب‌ سایت حق ویرایش، حذف و یا بازنشر این محتویات را برای خود محفوظ می‌دارد.
قانون 5)کاربران باید هنگام ثبت‌نام در وب‌ سایت نصف جهان، کلمات مناسبی را به عنوان نام کاربری خود انتخاب نمایند.

قانون 6)وب‌ سایت نصف جهان، طبق قوانین جهوری اسلامی ایران ، قوانین جرائم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌نماید و کاربران محترم آن موظفند هیچ‌گونه مطالب سیاسی و یا مغایر با شؤونات اخلاقی و مذهبی کشور ایران را در این وب‌سایت قرار ندهند. در صورت اثبات این امر، شناسه‌ی کاربری این افراد لغو شده و تبعات این موضوع نیز بر عهده‌ی خود ایشان خواهد بود.

قانون 7)وب‌ سایت بانک تور و گردشگری اطلاعات کاربران را با هیچ مجموعه‌ی دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذی‌صلاح فقط در صورت موارد مصرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت.

قانون 8) اطلاعات موجود کاربران در وب‌سایت کاملاً شخصی می‌باشد؛ لذا جهت حفظ حریم اطلاعات شخصی کاربران، کاربر باید تعهد نماید تا عامل تلاش جهت هک کردن هر گونه اطلاعات موجود در سایت نبوده و هیچ‌گونه معاونت و یا مشارکتی با اشخاص حقیقی و یا حقوقی در این امر نداشته باشد. ضمناً کاربر تعهد می‌نماید که هر گونه اطلاع از توسل به هک کردن اطلاعات توسط شخص و یا موسسه‌ی دیگر را در اسرع وقت به وب سایت نصف جهان اطلاع دهد.

قانون 9)وب سایت نصف جهان حق دارد جهت ارسال اس ام اس های تبلیغاتی، بسته‌های هدیه، تبلیغات، نامه‌های الکترونیکی و... از طرف خود و یا مجموعه‌های همکار، از اطلاعات کاربران استفاده نماید.

قانون 10)کاربران باید از ساخت بیش از یک شناسه‌ی کاربری در وب‌سایت خودداری نمایند.

قانون 11) عزیزانی که در دوره های آموزش غواصی خواهان به شرکت اند،فرم پزشکی را باید حتما دانلود و تکمیل بفرمایند.

قانون 12)مجموعه تفریحاتی نصف جهان تعهدی درمورد نامساعد بودن دریا برای تفریحات خریداری شده در آن تاریخ مذکور ندارد و هزینه ی آن تفریح برگردانده میشود.
 
قانون 13)
مجموعه تفریحاتی نصف جهان تعهدی درمورد نامساعد بودن دریا برای برگزاری دوره ها ی رزرو شده در آن تاریخ مذکور ندارد و هزینه ی روزهای اضافه بر آن به عهده فرد بوده ودر صورت انصراف هزینه دوره برگردانده نمیشود.

قانون 14)مجموعه تفریحی نصف جهان تعهدی در قبال بلیط های از تاریخ موعد گذشته تعهدی ندارد وهزینه ی آن بلیط برگردانده نخواهد شد.

قانون 15)مجموعه تفریحی نصف جهان تعهدی در قبال بلیط های چارتری که از زمان مذکور گذشته ندارد و هزینه ی آن بلیط برگردانده نخواهد شد.
 


  
 


© حقوق کپی برداری برای کلوپ تفریحات دریایی ساحل طلایی محفوظ می باشد . طراحی و برنامه نویسی توسط طراحی و توسعه وب سایت صبا